Výrobky

Už je to tady, představujeme zbrusu novou řadu nádobí TITAN EXCELENT s povrchem TITANIA DIAMOND

Kooperace výroby se společností AMT Gastroguss zaručuje 30 let zkušeností, německou kvalitu a preciznost výroby za použití nejmodernějších technologií. Speciální slitina, masivní korpus nádob, jedinečná tepelná vodivost, nové antiadhezní vrstvy TITANIA DIAMOND činí z této řady nádobí nezaměnitelný originál.
Každá nádoba je ruční práce.
Každá nádoba s datovým kódem (rodný list výrobku) - lze dohledat původ, datum i čas výroby.
Každá nádoba má pět mezikontrol kvality.

Titanové nádobí značky Victoria Diamond se vyznačuje ideálními užitnými vlastnostmi, efektivních a nanejvýš vhodných pro každou velkou i malou domácnost. Nejvýraznější předností titanového nádobí značky Victoria Diamond je zdravější příprava jídel, ekonomičnost - zejména vysoká úspora energie a úspora využitého času. K dalším přednostem patří vysoce odolný povrch, který nejenže zaručuje dlouhou životnost, odolnost a stálost. Jeho důsledkem jsou též minimální nároky na údržbu a v neposlední řadě minimální potřeba použití tuků, díky čemuž jsou pokrmy připravované v titanovém nádobí značky Victoria Diamond lehké, dobře stravitelné, zdravější a dietní.

Sortiment téměř 100 druhů nádobí Victoria Diamond představuje spojení nejvyšší kvality, nejmodernějších trendů a nejefektivnějších odborných služeb. Vyznačuje se vysoce užitnou hodnotou a funkčností, čímž se stal neocenitelným a nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni.

© 2012 - Tvorba www stránek machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím