Nádobí Victoria Diamond design by Pininfarina

Řada nádobí Victoria Diamond design by Pininfarina jsou určeny pro ty, kteří chtějí maximum – designu, kvality, komfortu i zdravého životního stylu.

Nádobí ze slitiny hliníku s legovacími prvky titanu, mědi, křemíku a dalších, opatřené keramickou a antiadhezivní vrstvou s příměsí prvků titanu TiO2 a stopovými prvky průmyslového diamantu. Tělo nádoby je vyrobeno z hliníkové slitiny metodou ručního gravitačního lití do kokil. Po ručním obroušení a otryskání vnějšího a vnitřního povrchu korundem, je na vnitřní i vnější povrch nádoby nanesen třívrstvý antiadhezivní povlak, z nichž první i druhá vrstva je vyztužena rozemletými částečkami prvků titanu TiO2 a stopovým množstvím průmyslového diamantu. Takto nanesený povlak zajišťuje při přípravě pokrmů excelentní antiadhesivní vlastnosti a zároveň relativně vysokou mechanickou odolnost. V případě výrobků použitelných i na indukčních sporácích je na vnější dno nanesena plazmovou metodou dilatační vrstva NiTi a následně na ni elektrickým obloukem nanesen čistý ferit. Na tyto vrstvy je následně nastříkán dvouvrstvý keramický nástřik. Dna neindukčních nádob jsou obráběna diamantovými nástroji speciální technologií. Takto obrobené dno zaručuje optimální přenos tepla mezi tepelným zdrojem a nádobou. Nádoby jsou opatřeny uchopovacími prvky z plastů odolávajícím teplotám až do 260 °C. Součástí tohoto varného nádobí jsou dále skleněná-borosilikátová víka.

Mezi projekty ztvárněné italským studiem Pinfarina Extra se v září 2011 zařadily značky nádobí Pro Titanium Guss a Pro Induction Guss. Design navržený Pininfarina Extra vyzdvihl prestiž a vysokou hodnotu nádobí vyráběného společností TPT COATING již více jak 10 let. Unikátní vlastnosti nádobí doplnil moderní italský design se jménem prestižních světových designérů. Pro tuto řadu jsou využívány nejmodernější technologie výroby. Nádobí je odlehčeno, zůstal zachován masivní korpus nádob, který zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla celou nádobou. Nádobí je potaženo antiadhezními vrstvami, které umožňují komfortní a zdravé vaření. Díky nejkvalitnějším antiadhezním vrstvám je údržba nádobí rychlá a snadná. I spáleninu lze setřít pouze ubrouskem. Špičkou designu i technologií jsou unikátně tvarované úchyty s celosvětově patentovaným systémem uchycení CLICK-CLACK. Každý kus je ruční práce, díky datamatrix kódu – což je rodný list hrnce – je dohledatelný původ, čas výroby i osoba, která na něm pracovala. Poklice z borokřemičitého skla s drobnými zámky zajišťuje vaření s mírným přetlakem páry, pro zachování všech minerálů a živin v připravovaných pokrmech. Na nádobí se prolíná linka se značkou Pininfarina, která jemně podtrhuje celý design.

 

O Pininfarina Extra

Pininfarina Extra, součást společnost Pininfarina Group zaměřená na design produktů a interiérů byla založena v roce 1986 v rámci rozšíření služeb a dovedností Group, operující ve všech obchodních sektorech kromě automobilového. Poslání Pininfarina Extra je stát se spolehlivým a kompetentním partnerem prostřednictvím dlouhodobých partnerských vztahů se společnostmi, které touží po využití designu jako strategického aspektu své firemní identity. Prezidentem a výkonným ředitelem je Paolo Pininfarina. Mezi jejich partnery patří: Acer, Alenia Aeronautica, Bric’s, Coca-Cola, Jacuzzi, Juventus, Lavazza, Primatist, Snaidero, Unilever. Kromě italského sídla v Cambianu (Turín) operuje od roku 2006 též pod značkou Pininfarina Extra USA ve Fort Lauderdale na Floridě. Nedávné projekty zahrnují například Keating Hotel by Pininfarina v San Diegu (CA), interiéry nabízené společností Alenia Aeronautica jako jedna z možností Sukhoi Superjet 100, flakón pánského parfému Guerlain Homme, notebook Packard Bell EasyNote TR85, samoobslužný nápojový automat "Coca-Cola Freestyle™, kuchyně Ola 20 od firmy Snaidero, Primatist 62’ Pininfarina a interiéry nového stadionu týmu Juventus.

 

 

Představujeme novou královskou soupravu nádobí Victoria Diamond desing by Pininfarina , která se skládá z:

1ks Hrnectyp VDPT241 s poklicí (speciální širší okraj poklice pro použití garsystému typ V24)
1ks Pánev s poklicí VDPT285
1ks Čtyřhraný pekáč s poklicí VDPT261 + Pečící víko MANTA RAY VDR26
1ks Obdelníkový pekáč VDPT358
1ks Grilovací (víko pekáče) - pekáč VDPT35V

K této soupravě nádobí obdržíte 1ks garsystém typ V24.

Cena této soupravy nádobí Victoria Diamond desing by Pininfarina je 69 990 CZK včetně DPH.
Samostatné kusy tohoto vyjimečného nádobí nejsou k prodeji.

 

Zobrazení jednotlivých dílů královské soupravy Victoria Diamond desing by Pininfarina

  Hrnec s poklicí typ VDPT241
Hrnec průměr 24x11cm
doporučená maloobchodní cena: 14580,- Kč
    Pánev s poklicí VDPT285
Pánev průměr 28x5cm
doporučená maloobchodní cena: 11419,- Kč
   

Čtyřhraný pekáč s poklicí VDPT261
Pekáč rozměr 26x11cm
doporučená maloobchodní cena: 16570,- Kč

    Obdelníkový pekáč VDPT358
Pekáč rozměr 35x25x11cm
doporučená maloobchodní cena: 15370,- Kč
   

Grilovací pekáč VDPT35V
Pekáč rozměr 35x25x5cm
Lze použít i jako víko pekáče VDPT358
doporučená maloobchodní cena: 8870,- Kč

  Pečící víko MANTA RAY VDR26
Určeno pro čtyřhraný pekáč VDPT261
doporučená maloobchodní cena: 3180,- Kč


Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

© 2012 - Tvorba www stránek machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím