Přednosti

VYSOKÁ ÚSPORA ENERGIE

Titanové nádobí značky Victoria Diamond je robustní, opatřené masivním 10 mm silným termodnem, které rychle akumuluje teplo a rozvádí je po celé ploše nádobí. Vynikající vodivost použitého základního materiálu způsobuje rychlé zahřátí korpusu nádoby při spotřebě minimálního množství energie, mohutnost nádobí pak zajistí, že se zde teplo dlouho udrží. Použitá slitina totiž zaručuje rozvod tepla sedmkrát rychleji než napříldad nerezová ocel nebo železo. Díky tomu může být sporák dříve přepnut na nižší výkon nebo dokonce vypnut. Výsledkem není nic jiného než vysoká úspora energie.

STÁLOST A STABILITA

Zesílené stěny nádobí značky Victoria Diamond zaručují enormně vysokou odolnost proti nárazu - a to i při pádu na podlahu. Díky tomu se nedeformuje a stále pevně a přesně sedí. I při opakovaném prudkém ochlazení nebo zahřátí je nádobí stále stabilní. Dno se neprohýbá ani nezdeformuje, tak nedochází ke zbytečným únikům tepla a plýtvání energií z důvodů nestability a nerovnoměrnosti dna na ploše sporáku.

ODOLNOST A VYSOKÁ ŽIVOTNOST

Výrobky jsou opatřeny tvrdou a nepřilnavou vrstvou, jsou extrémně odolné proti oděru, řezu a opotřebení.  Vnitřní nepřilnavá vrstva TITANIA DIAMOND několikanásobně zvyšuje životnost nádobí značky Victoria Diamond. Prvotřídní kvalita použité slitiny a síla materiálu zabraňují deformacím dna nádobí i při jeho dlouholetém denním používání. Nepřilnavý povrch navíc umožňuje přípravu pokrmů bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím.

VARIABILITA A NENÁROČNOST

Titanové nádobí značky Victoria Diamond je vhodné pro přípravu všech typů pokrmů rozmanitých světových kuchyní. Snadno se přizpůsobí všem vašim potřebám a kulinářskému umění tak snadno propadnou i naprostí začátečníci. Bez obav totiž mohou připravovat také pokrmy snadno se připalující. Nádobí značky Victoria Diamond je díky svému dokonale rovnému jemně soustruženému dnu vhodné jak pro plynové či elektrické sporáky a sporáky na tuhá paliva, tak pro moderní sklo-keramické varné desky, tak i variantou pro indukční plotýnky. Vhodnost pro pečení v troubě pak umožňuje skutečnost, že jsou držadla vyráběna z materiálu odolnému do:
Třída STANDART 160°C
           PREMIUM 210°C
           EXCELENT 280°C (test 350°C)

ČASOVÁ ÚSPORNOST

Vlivem optimálního využití energie, nejlepší akumulace tepla a jeho neustále rovnoměrného rozložení se časy přípravy pokrmů za použití titanového nádobí značky Victoria Diamond výrazně zkracují. Výsledkem je vysoce ekonomické využití času, který jindy hospodyňka neefektivně tráví v kuchyni.

VYSOKÝ DŮRAZ NA ZDRAVÍ

Jedinečné, vynikající vlastnosti titanového nádobí a garsystému značky Victoria Diamond umožňují přípravu lehkých a zdravých pokrmů speciálním vařením v garsystému (páře). Pečení, smažení lze provádět bez použití tuků (respektive s použitím jejich minimálního množství).

SNADNÁ ÚDRŽBA

Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch je krom jiného vynikajícím předpokladem pro snadnou údržbu a mytí. Ani snadno se připalující pokrmy nepřidají hospodyňkám práci navíc. Nádobí není zapotřebí odmáčet ani zdlouhavě mýt. Stačí jen vytřít papírovou utěrkou a poté umýt vodou, popř. saponátem. Vše je tak snadné!

© 2012 - Tvorba www stránek machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím