VIP club

Pro dnešní uspěchanou dobu je partnerství důležitou hodnotou.

Vážíme si svých zákazníků a dobrých vztahů s nimi a proto jsme založili VIP Club holdingu Victoria Diamond, kterým chceme poděkovat našim partnerům a zákazníkům.

Chceme tak touto cestou zpříjemnit Váš život, což je hlavní motto našeho klubu.

Připravujeme pro Vás zajímavé společenské akce, jakými jsou pozvánky na kulturní podniky,kulinářské požitky v podobě tématicky zaměřených degustačních večeří, grill párty nebo ochutnávky vín, které stojí za to ochutnat.

Jedním z pilířů našeho klubu jsou i akce zaměřené na představení novinek v produktech a službách holdingu.

Jako členové našeho klubu jste oprávněni nakoupit produkty nebo služby holdingu za podstatně výhodnějších podmínek. Tyto jsou stanoveny na jednotlivých kartách VIP.

Rozhodně za zmínku stojí informace našeho holdingu o realizaci apartmánového domu v Chorvatsku na ostrově Pag v klidné obci Kustiči, který se nachází 10m od moře.Nespornou výhodou je místní profesionální rybář kde můžete zakoupit čerstvé ryby a mořské plody, pekárna,market a několik příjemných restaurací. Vstup do moře je pozvolný s malou pláží a vlastním molem, což je ideální pro všechny věkové skupiny.

Samozřejmostí bude přednostní nabídka ubytování pro členy našeho VIP clubu.

Stát se členem VIP clubu holdingu Victoria Diamond je atraktivní odměnou společnosti za Vaši důvěru.

 
© 2012 - Tvorba www stránek machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím